Ole hyvä ja odota...

Tilaa

Tilaa uutiskirjeemme alta ja saat sähköpostitse tietoa tarjouksista, poistomyynneistä ja uusista tuotteista.
Sähköpostiosoitteesi on turvattu. Emme myy, vuokraa tai lainaa sähköpostiosoitettasi ulkopuolisille tahoille

VOLKTEK Luettelo

Näytetään 1 - 6 / 6 tuotteesta
Varastossa Ei varastossa
Ei varastossa
VOLKTEK asennuskotelo mediakonvertterille,  valokuitu - ethernet
VOLKTEK asennuskotelo mediakonvertterille, valokuitu - ethernet
Tuotekoodi: NHL-207
EAN: 4714069207008
Tuote: Monipuolinen
Ei varastossa
VOLKTEK Volktek, Mini-GBIC-moduuli  (Gigabit interface),  multimode LC, 500m
VOLKTEK Volktek, Mini-GBIC-moduuli (Gigabit interface), multimode LC, 500m
Tuotekoodi: GBM-104/8101-040003
EAN: 7333048004086
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Ei varastossa
VOLKTEK muunnin, kuitu SC multimode - TP RJ45, 100Mbps
VOLKTEK muunnin, kuitu SC multimode - TP RJ45, 100Mbps
Tuotekoodi: NXF-742MC/8107-42124
EAN: 4714069742318
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Ei varastossa
VOLKTEK Lisävirtalähde kotelolle NXF-719, 75W, korkea MTBF
VOLKTEK Lisävirtalähde kotelolle NXF-719, 75W, korkea MTBF
Tuotekoodi: MPS-75R
EAN: 4714069075300
Tuote: Monipuolinen
Ei varastossa
VOLKTEK Volktek,  Mini-GBIC-moduuli  (Gigabit interface),  singlemode SC, 10km
VOLKTEK Volktek, Mini-GBIC-moduuli (Gigabit interface), singlemode SC, 10km
Tuotekoodi: GBM-104-10/8101-0400
EAN: 7333048004109
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Ei varastossa
VOLKTEK Volktek, kotelo 12 mediamuuntimelle
VOLKTEK Volktek, kotelo 12 mediamuuntimelle
Tuotekoodi: NXF-719
EAN: 4714069719303
Tuote: Mediamuunnin
Näytetään 1 - 6 / 6 tuotteesta
ASUSBROTHERCANONDELLHPKINGSTONLENOVOLOGITECHSAMSUNG
Copyright © 2021 IT-Admina Oy | Olemme osa valtakunnallista G30 ketjua | www.g30.fi