» Verkko

Ole hyvä ja odota...

Tilaa

Tilaa uutiskirjeemme alta ja saat sähköpostitse tietoa tarjouksista, poistomyynneistä ja uusista tuotteista.
Sähköpostiosoitteesi on turvattu. Emme myy, vuokraa tai lainaa sähköpostiosoitettasi ulkopuolisille tahoille

Verkko

DELTACO Modulaarikaapeli RJ12/6C, 5m, musta Prolabs Brocade Compatible Optical Transceiver 4G SFP D-LINK 24 Gigabit ports with 2 10GBASE-T ports and 4 SFP + ports
Varastossa
Varastossa
Varastossa
D-Link DGS 3130-30PS - Kytkin - L3 Lite - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10 Gigabit Ethernet + 4 x 10 Gigabit SFP+ - PoE (370 W)
DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, multimode,  duplex, keraam muovi MICROCONNECT U/UTP CAT6A 7M D. Brown Flat MICROCONNECT UTP CAT6 5M RED LSZH
Varastossa
Varastossa
Varastossa
MIKROTIK Wireless Wire Dish MELLANOX SFP+Opt Mod f/ 10GBASE-LR BLACK BOX GIGATRUE 550 CAT6 UTP CABLE SNAGLESS - WHITE, 3M
Varastossa
Varastossa
Varastossa
ASUSBROTHERCANONDELLHPKINGSTONLENOVOLOGITECHSAMSUNG
Copyright © 2020 IT-Admina Oy | Olemme osa valtakunnallista G30 ketjua | www.g30.fi