Ole hyvä ja odota...

Tilaa

Tilaa uutiskirjeemme alta ja saat sähköpostitse tietoa tarjouksista, poistomyynneistä ja uusista tuotteista.
Sähköpostiosoitteesi on turvattu. Emme myy, vuokraa tai lainaa sähköpostiosoitettasi ulkopuolisille tahoille

KEMP Luettelo

Näytetään 1 - 60 / 469 tuotteesta 1 2 3 4 5 ... 8 Seuraava
Varastossa Ei varastossa
Varastossa
KEMP KEMP Virtual LoadMaster 10 SPLA licence 20 Mbps throughput 50 SSL TPS - MONTHLY PRICE
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon IFP-1000-VA Gold Support 1y
Tuotekoodi: GS-IFP-1000-VA
Flowmon Networks Gold Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Probe 1000 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 8x5
Varastossa
KEMP Virtual LoadMaster 100 SPLA licence
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon 1Y IFP-1000-VA Platinum Support
Tuotekoodi: PS-IFP-1000-VA
Flowmon Networks Platinum Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Probe 1000 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 24x7
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon IFP-2000-VA Gold Support 1y
Tuotekoodi: GS-IFP-2000-VA
Flowmon Networks Gold Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Probe 2000 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 8x5
Varastossa
KEMP KEMP Virtual LoadMaster GEO SPLA licence - MONTHLY PRICE
KEMP KEMP Virtual LoadMaster GEO SPLA licence - MONTHLY PRICE
Tuotekoodi: VLM-GEO-SPLA
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon IFP-4000-VA Gold Support 1y
Tuotekoodi: GS-IFP-4000-VA
Flowmon Networks Gold Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Probe 4000 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 8x5
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon 1Y IFP-2000-VA Platinum Support
Tuotekoodi: PS-IFP-2000-VA
Flowmon Networks Platinum Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Probe 2000 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 24x7
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon IFP-6000-VA Gold Support 1y
Tuotekoodi: GS-IFP-6000-VA
Flowmon Networks Gold Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Probe 6000 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 8x5
Ei varastossa
KEMP SFP + SX Transceiver 1000Base-SX 850NM up to 550M over MMF
KEMP SFP + SX Transceiver 1000Base-SX 850NM up to 550M over MMF
Tuotekoodi: LM-SFP-SX
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Varastossa
KEMP Virtual LoadMaster 200 SPLA licence - MONTHLY PRICE
KEMP Virtual LoadMaster 200 SPLA licence - MONTHLY PRICE
Tuotekoodi: VLM-200-SPLA
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
Varastossa
No image
KEMP KEMP Monthly price for LMB-1G SPLA Licence
Tuotekoodi: LMB-1G-SPLA
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon 1Y IFP-4000-VA Platinum Support
Tuotekoodi: PS-IFP-4000-VA
Flowmon Networks Platinum Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Probe 4000 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 24x7
Ei varastossa
No image
KEMP KEMP SFP+ transceiver Fiber 10GBase-SR MM 850nm 300m
Tuotekoodi: 10G-SFP-SR
KEMP - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - jopa 300 m - 850 nm
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon IFP-10000-VA Gold Support 1y
Tuotekoodi: GS-IFP-10000-VA
Flowmon Networks Gold Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Probe 10000 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 8x5
Ei varastossa
No image
KEMP KEMP 1m SFP+ Direct Attached Copper Cable bundle for LoadMaster LM-X15 hardware appliance Includes 4 transceiver cables TAA Comp
Tuotekoodi: X15-SFP-DAC-1M
KEMP - Suorakytkentäkaapeli - SFP+ to SFP+ - 1 m (pakkaus sisältää 4) malleihin P/N: LM-X15
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon IFC-500-VA Gold Support 1y
Tuotekoodi: GS-IFC-500-VA
Flowmon Networks Gold Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Collector 500 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 8x5
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon 1Y IFP-6000-VA Platinum Support
Tuotekoodi: PS-IFP-6000-VA
Flowmon Networks Platinum Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Probe 6000 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 24x7
Varastossa
KEMP KEMP Virtual LoadMaster 200 SPLA licence - with AFP - Premium Support included - MONTHLY PRICE
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon IFP-20000-VA Gold Support 1y
Tuotekoodi: GS-IFP-20000-VA
Flowmon Networks Gold Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Probe 20000 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 8x5
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon 1Y IFP-10000-VA Platinum Support
Tuotekoodi: PS-IFP-10000-VA
Flowmon Networks Platinum Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Probe 10000 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 24x7
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon Probe 2000 VA 1Y Subscription
Tuotekoodi: SUB-IFP-2000-VA
Flowmon Probe 2000 VA - Tilauslisenssi (1 vuosi)
Varastossa
KEMP KEMP Monthly price for LMB-2G SPLA Licence - Premium Support included
KEMP KEMP Monthly price for LMB-2G SPLA Licence - Premium Support included
Tuotekoodi: LMB-2G-SPLA
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
Varastossa
No image
KEMP Virtual LoadMaster 2000 SPLA licence - MONTHLY PRICE
Tuotekoodi: VLM-2000-SPLA
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon 1Y IFC-500-VA Platinum Support
Tuotekoodi: PS-IFC-500-VA
Flowmon Networks Platinum Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Collector 500 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 24x7
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon Probe 1000 VA
Tuotekoodi: IFP-1000-VA
Flowmon Probe 1000 VA - Lisenssi
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon Probe 4000 VA 1Y Subscription
Tuotekoodi: SUB-IFP-4000-VA
Flowmon Probe 4000 VA - Tilauslisenssi (1 vuosi)
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon IFP-1000-CU Gold Support 1y
Tuotekoodi: GS-IFP-1000-CU
Flowmon Networks Gold Support - Laajennettu palvelusopimus - osat ja työ - 1 vuosi - on-site - vasteaika STP malleihin P/N: IFP-1000-CU
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon IFC-1000-VA Gold Support 1y
Tuotekoodi: GS-IFC-1000-VA
Flowmon Networks Gold Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Collector 1000 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 8x5
Varastossa
KEMP KEMP Virtual LoadMaster 2000 SPLA licence - with AFP - Premium Support included - MONTHLY PRICE
Ei varastossa
KEMP KEMP 1 Year Basic Support for LM2400
KEMP KEMP 1 Year Basic Support for LM2400
Tuotekoodi: EB-LM-2400
KEMP Standard - Laajennettu palvelusopimus - tuotteen vaihto - 1 vuosi - vasteaika 14 päivää malleihin P/N: LM-2400
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon 1Y Packet Investigator Add-On Probe Gold Support
Tuotekoodi: GS-FP-FPI-1P
Flowmon Networks Gold Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Packet Investigator - 1 ylimääräinen anturilisenssi - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 8x5
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon 1Y Packet Investigator Lite Gold Support
Tuotekoodi: GS-FP-FPI-L
Flowmon Networks Gold Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Packet Investigator Lite - 1 lisensoitu anturi - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 8x5
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon 1Y APM Add-On Probe Gold Support
Tuotekoodi: GS-FP-APM-1P
Flowmon Networks Gold Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon APM - 1 ylimääräinen lisensoitu anturi - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 8x5
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon 1Y IFP-20000-VA Platinum Support
Tuotekoodi: PS-IFP-20000-VA
Flowmon Networks Platinum Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon Probe 20000 Virtual Appliance - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 24x7
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon 1Y APM Lite Gold Support
Tuotekoodi: GS-FP-APM-L
Flowmon Networks Gold Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon APM Lite - 1500 tapahtumaa minuutissa, 1 lisensoitu anturi - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 8x5
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon 1Y DDoS Defender 1 Gold Support
Tuotekoodi: GS-FC-DDOS-1
Flowmon Networks Gold Support - Tekninen tuki malleihin Flowmon DDoS Defender - 1 Gbps - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 8x5
Ei varastossa
KEMP KEMP 1 year Standard Subscription for VLM-200-AZR. Includes 5x10 Telephone & E-Mail Support, security notifications
KEMP KEMP 1 year Standard Subscription for VLM-200-AZR. Includes 5x10 Telephone & E-Mail Support, security notifications
Tuotekoodi: ST-VLM-200-AZR
KEMP Standard Subscription - Tekninen tuki malleihin Virtual LoadMaster VLM-200 for Microsoft Azure - puhelinneuvonta - 1 vuosi - 10x5
Varastossa
No image
KEMP KEMP Flowmon Probe 6000 VA 1Y Subscription
Tuotekoodi: SUB-IFP-6000-VA
Flowmon Probe 6000 VA - Tilauslisenssi (1 vuosi)
Varastossa
KEMP Virtual LoadMaster 5000 SPLA licence - Premium Support included - MONTHLY PRICE
KEMP Virtual LoadMaster 5000 SPLA licence - Premium Support included - MONTHLY PRICE
Tuotekoodi: VLM-5000-SPLA
Virtual LoadMaster 5000 - Tilauslisenssi (1 kuukausi) - 5 Gbps suoritusteho, 10 000 SSL-transaktiota sekunnissa, 1000 physical/500 virtual servers - SPLA - kuukausimaksu
Varastossa
KEMP KEMP Monthly price for LMB-5G SPLA Licence - Premium Support included
KEMP KEMP Monthly price for LMB-5G SPLA Licence - Premium Support included
Tuotekoodi: LMB-5G-SPLA
Tuote: Lisensointi / ohjelmistot
Näytetään 1 - 60 / 469 tuotteesta 1 2 3 4 5 ... 8 Seuraava
ASUSBROTHERCANONDELLHPKINGSTONLENOVOLOGITECHSAMSUNG
Copyright © 2021 IT-Admina Oy | Olemme osa valtakunnallista G30 ketjua | www.g30.fi